اطلاعیه

قابل توجه همکارانی که در سیزدهمین کنگره بین المللی رادیولوژی دهان، فک و صورت ایران ثبت نام نموده اند. درصورت هرگونه سوال در خصوص ثبت نام، ورود و استفاده از برنامه های کنگره یا سایر موارد میتوانید با عضویت در گروه تلگرامی کنگره سیزدهم با لینک ذیل؛

https://t.me/joinchat/Qwwx1Meey9ZjYzA0
سوال خود را مطرح نموده و یا با شماره تلفن ۰۲۱۸۸۲۴۷۸۶۹ تماس حاصل فرمایید.
کمیته اجرایی کنگره رادیولوژی فک و صورت

سیزدهمین کنگره سالیانه و اولین سمینار مجازی بین المللی انجمن رادیولوژی دهان، فک و صورت ایران

▪︎طبق برنامه در نظر گرفته شده در چهار روز نخست گردهمایی از ۱۲ لغایت ۱۵ اسفندماه ۱۳۹۹ ، پخش سخنرانی های علمی در ۶ پانل تخصصی برگزار و بیش از ۴۰ سخنرانی صورت خواهد گرفت .
در بین سخنرانی های ضبط شده ، برنامه آنلاین و زنده با حضور مجری و مدیر یا مدیران محترم پانل با امکان پرسش و پاسخ بین همکاران و سخنرانان برگزار خواهد شد.
پخش تیزرهای مختلف از جمله ویژه برنامه های فرهنگی، تجلیل از پیشکسوتان و آگهی های بازرگانی اسپانسرها از دیگر برنامه های این سمینار مجازی می باشد.
▪︎تلاش گردیده است تا با درنظر گرفتن ویژه برنامه های افتتاحیه و اختتامیه،  ویژه برنامه های فرهنگی با اجرا و ارائه همکاران محترم، برگزاری مسابقات علمی برای شرکت کنندگان محترم و زنده نگه داشتن یاد و نام اساتید بزرگ و فقید رشته، حال و هوای خاصی به روزهای کنگره بخشیده شود.
▪︎یکی دیگر از ویژگی های این کنگره، برگزاری نمایشگاه ۳بعدی و با کیفیت سطح بالای مجازی در چهار روز اعلام شده می باشد. تا کنون بیش از ۱۰ شرکت تجاری و فرهنگی آمادگی خود را جهت حضور در این نمایشگاه اعلام  و  ۲ شرکت اسپانسر کنگره خواهند بود.
▪︎پس از پایان تاریخ چهار روزه کنگره مجازی، مرحله دوم کنگره، یعنی بارگذاری تمامی سخنرانی ها در سایت ، از تاریخ ۱۶ اسفند ۱۳۹۹ لغایت ۱۶ فروردین ۱۴۰۰ آغاز خواهد شد.  در این مرحله شرکت کنندگان محترم امکان مشاهده تمام سخنرانی ها را برای دفعات متعدد و در ساعات مختلف شبانه روز خواهند داشت و در همین مرحله است که با شرکت در آزمون و پاسخ دهی صحیح به سوالات طرح شده، امتیاز کنگره (که تلاش می شود همان سقف   ۲۰ امتیاز باشد) برای عزیزان ثبت خواهد گردید.
▪︎با توجه به همزمانی پخش برنامه یک ماهه با ایام نوروز، فرصت بسیار مناسبی است که همکاران گرامی ، از سخنرانی های علمی استفاده بهینه را نموده و با فراغ بال در این آزمون شرکت نمایند.
▪︎نکته و مزیت بسیار مهم دیگر این کنگره ، امکان ثبت امتیاز بازآموزی برای شرکت کنندگان گرامی، برای سال ۱۳۹۹ و یا برای سال ۱۴۰۰ (به تشخیص و درخواست خود همکاران) می باشد. لذا همکارانی که در سامانه آموزش مداوم،  سقف مجاز ۳۵ امتیاز سالانه آنها برای سال  ۱۳۹۹ کامل نشده است، می توانند امتیاز این کنگره را برای همین سال و در غیر اینصورت برای سال ۱۴۰۰ ثبت نمایند.
《به امید حضور حداکثری و برگزاری یک کنگره سطح بالای علمی》
▪︎ هیئت مدیره انجمن رادیولوژی دهان فک و صورت ایران – شورای برگزاری کنگره سیزدهم

نمودار زمانبندی برنامه‌های انجمن

١٥ دی

اغاز فراخوان مقالات

٣٠ دی

پايان فراخوان مقالات

١٦-١٧-١٨ بهمن

ضبط سخنرانی‌ها

٢٤ بهمن

آغاز ثبت نام

٢ اسفند

بارگذاری سخنرانی‌ها در سامانه آموزش مداوم جهت ارزيابي و تخصيص امتياز

١٢-١٥ اسفند

برگزاري كنگره آموزشی و نمايشگاه سه‌بعدی (آنلاين-آفلاين)‌

١٦ اسفند- ١٦ فروردين

ادامه نمايش سخنرانی‌ها از طريق پلتفرم LMS در سايت انجمن و شركت در آزمون جهت ثبت امتياز بازآموزی