همکاران محترم، همراهان ارجمند، دوستان گرامی
صمیمانه ترین درودها را به محضرتان تقدیم می دارم.
بسیار مفتخر و شادمانم به استحضار برسانم سیزدهمین کنگره انجمن رادیولوژی دهان و فک و صورت، در اسفندماه سال جاری به صورت مجازی برگزار خواهد شد.

نگرشی نوین بر رادیولوژی دهان و فک و صورت

طراحی و برنامه ریزی این کنگره، در شرایطی که پاندمی کرونا بر زندگی مردم دنیا سایه ای سنگین افکنده، و همه ابعاد زندگی شخصی و حرفه ای ما را تحت تاثیر قرار داده است، نشان از اندیشه بلند و همت والای اعضای جدید هیات مدیره انجمن رادیولوژی دهان و فک و صورت دارد، که عزم آن دارند علیرغم تمام محدودیتها و مشکلات موجود، طرحی نو بیاندازند و آوازه بلند این رشته تخصصی در ایران را به گوش جهانیان برسانند؛ و صد البته آگاهند که مرتبه ای که اکنون در آن قرار دارند حاصل تلاشهای بی شائبه بزرگانی است که نهال این رشته را در ایران کاشتند و با مرارت پروراندند تا به درختی ریشه دار و پربار تبدیل شود.
اینجانب به سهم خود قدردان زحمات بزرگان این رشته هستم و دست همگان را به گرمی می فشارم، و امید آن دارم که کنگره امسال پربار تر از پیش برگزار گردد، و البته همگان نیک می دانیم که این مهم، جز به مدد همت تک تک شما بزرگواران میسر نخواهد شد.
از این رو، از همه همکاران ارجمند صمیمانه دعوت می کنم با حضور و مشارکت فعال در این کنگره، شان والای این رشته را پاس بدارند.

اینجانب و اعضای کمیته برگزاری کنگره، در این مسیر از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم کرد؛

همتم بدرقه راه کن ای طایر قدس ؛
که دراز است ره مقصد و من نوسفرم

دکتر یاسر صافی
رئیس سیزدهمین کنگره انجمن رادیولوژی دهان و فک و صورت